| Ava1231 a întrebat:

Va plac fetele slabe cu sani mari?
Nu foarte slaba si cu sanii foarte mari.

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi place mai mult masina decat femeia, masina e alaturi de mine oricand in timp ce femeia niciodata nu se stie cand merge cu altul sau altii. Pt sex si un sut in fund imi plac starletele xxx sau cele care arata similar.

| wildthing a răspuns:

Nu am avut niciodata o pasiune pentru sanii foarte mari, dar asta nu inseamna ca as respinge din start o femeie care ii are asa. Depinde si de alti factori. De exemplu, daca are un chip frumos, compeseaza pentru multe alte insusiri care poate nu ma incanta.

| Ava1231 explică (pentru wildthing):

Ciudat, stiu ca sanii mari erau apreciati.
Am mai auzit barbati carora nu le plac sanii si mi se pare ciudat.
Vreti sa aratam ca voi? 2 sfarcuri?

| RAY a răspuns (pentru Ava1231):

Bărbați aia erau prea frumoși pentru tine, cum voi vreți pe cel mai hot da e ciudat

| wildthing a răspuns (pentru Ava1231):

Nu, nu vreau sa aiba 2 sfarcuri ca noi, dar nici sa le aiba cat ugerul vacii. Imi plac sanii delicati, de dimensiune medie. Sanii prea mari mi se par vulgari, imi provoaca greata, pentru ca ma duc cumva cu gandul catre regnul animal, ca sa zic asa.

| Ava1231 explică (pentru wildthing):

Oribila comparatie.
Ce vina are femeia ca are sanii mari?

| wildthing a răspuns (pentru Ava1231):

Pai si eu ce vina am daca nu-mi plac? Vrei sa ma fortez sa-mi placa? Asa le vad eu. Daca spre exemplu, eu sunt urat, ce vina am eu ca sunt urat? E acelasi lucru.winking

| darrio2007 a răspuns (pentru Ava1231):

Plus un sfarc mai mare in partea de jos.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru wildthing):

Esti virgin daca gandesti asa fratelo

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu alea cu sînii de 7 kg, sau cu silicoane, fete cu sîni naturali, si bineinteles pe tocuri inalte.

| RAY a răspuns:

Totul trebuie sa fie cat mai simetric posibil, treaba cu sâni da acaparează atenția dar, contează si simetria fetei, am văzut fete grăsuțe dar foarte frumoase, am văzut slabe cu sâni dar urate sau frumoase cu un chip frumos dar fără sâni, chipul contează, simetria fetei tale

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiar nu contează, dacă ea vrea, facem treaba aia.
Iar azi de vrei să mă găsești,
Sunt la Constanța și Mamaia,
Și numai pentru treaba aia.
Dacă spui că o femeie e urâtă, înseamnă că n-ai băut destul.

| Drimmero a răspuns:

Da, imi plac cele proportionate (adica nici foarte slabe, nici grase) care au sanii mari, prin mari nu ma refer la imensi ca pepenii ci mai rotunjiti, as zice chiar medii ca fiind marimea ideala a sanilor.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac fetele slabe cu sâni medii, sau îmi plac fetele slabe dar sa aibă caracter, nu contează mărimea sânilor ci sa aiba bunul simt și cei 7 ani de acasă.

| Ava1231 explică (pentru anonim_4396):

Si daca are bun simt si 7 ani de acasa si sanii mari, o accepti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ava1231):

Da, pentru mine nu e o problema atâta timp cât e o tipa ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai iau părinții de tine?
Te mai pun sa le zâmbești cunoștințelor lor la foc automat?hee hee

| Xpressurself a răspuns:

Daca nu are penis in bikini spune-i sa-mi lase un mesaj.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Scândură sa fie ))))
(Glumesc)

Sa nu fie falsă si prefectură oricum nu are șanse dacă încercă astea 2 cu mine deja o simt din prima

Sa fie cine este ia cu Adevărată nu are importanță cum arată

| timidu89 a răspuns:

Iubesc fetele cu sanii mari si frumosi tongue happy Nici slabanoage de pica, dar nici grasute nu imi plac. Nu simt atractie fata de una grasuta vizibil.

| Paul754880338 a răspuns:

Prefer Femeile cu IQ-ul mare si gura mica, cu modestia mare si ego-ul mic, cu fapte mai numeroase decat vorbele despre fapte nefacute.

| Jonas94 a răspuns:

Da ce te interesează pe tine ce fel de sâni ne plac nouă? laughing
În primul rând pune-ți problema ca un bărbat să te placă pe tine ca posesoare a sânilor respectivi.
Lasă ce cred alții despre asta, că din 100 de respondenți, tot 100 de răspunsuri diferite vei primi.

Răspuns utilizator avertizat
| antojoldes2 a răspuns:

Conteaza pentru ca poti face barcuta in ele