| anonim_4396 a întrebat:

eram la scoala ( am 15 ani, aproape 16 ) si vorbeam cu o fata ( e super sexy, purta colanti si avea un decolteu larg ). In timp ce ea vorbea tot ma uitam la sanii ei si dintr-o data mi s-a sculat :-), eu o am destul de mare ( 18 cm ) si atunci mi-a prins penisul cu mana ei si a inceput sa mi-l mangaie. Ea m-a intrebat daca imi place si eu am zis : da :-). Am mai stat asa 1 minut pana s-a sunat. Acasa cand am venit mi-a trimis mesaj pe facebook ca vrea sa imi vada penisul ( adica sa ii trimit o poza cu el ). Eu nu am zis nu si i-am trimis. Acum nu stiu ce sa fac, din spusele ei ar vrea sa facem sex, mie imi convine numai ca mi-e frica de faptul ca poza cu penisul meu sa nu ajunga pe undeva...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Fernando9Torres a răspuns:

Hehee te-o mangaiat "norocul" happy..Mai rar sa auzi asa ceva, ca in mod normal baiatul e ala cu propunerile happy..Mda daca mergi la ea zi sa iti dea telefonul sa faci ceva(nu stiu iti vine tie ceva in minte) si stergi poza. dupa continuati happy P.s: Vezi sa iti cumperi prezervativ, si succes! happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdrianDihoricescu a răspuns:

Fi fericit de marime, restul e abureala. sa-ti dau un sfat... MINTE ca nu-i a ta, sau lauda-te cu ea, cum doresti.

| Solitude15 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui sa nu o publice daca vrea sa faca sex cu tine stiu ca nu bine sa shantajezi oamenii dar uneori e necesar succes

| Perseverance a răspuns:

Pe cine incerci sa pacalesti aicisa?

| StefanCortres a răspuns:

Să nu îi dai poza, că cine știe, poate ajunge la cine nu vrei. Dacă vrea să o facă cu tine, să o facă.

| anonim_4396 explică (pentru StefanCortres):

Pai asta e problema...i-am dat-o deja :-(

| Solitude15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare ft ft rau pentru tine sadsadsad