| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...este adevarat ca daca faci sex oral poti ramane gravida? si de ce unele femei care fac sex oral in mare parte nasc copii cu handicap? dar din sex anal poti ramane gravida?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti ramane gravida prin aceste tipuri de sex, poti ramane gravida decat daca sperma ajunge aproape de vagin, daca curge sau daca el te atinge cu mana acolo si are spermatozoizi pe mana.Nu se nasc copii cu handicap din asta, doamnelaughing.Nu e nici un risc, dar la sexul anal trebuie sa te protejezi pentru a nu face diverse boli.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ceea ce ai postat e o aberatie,o incercare nereusita de trolling,o mica grozavie tupeista de copil care se plictiseste, pentru ca daca nu e asa, atunci sau nu ai nici cele mai vagi cunostinte de biologie-anatomie sau ai 7 ani!

| AlinaaAli a răspuns:

Nu!laughing)
nu stiu cine ti-a zis ca unele femei care fac sex oral nasc copii cu handicap dar cred ca respectiva/ul are ceva probleme!
nu are nici o problema si nici o legatura sexul oral cu nasterea unui copil! si bineinteles ca d la sexul oral nu ramai gravidalaughing ca doar nu faci copilul in stomaclaughing
cat despre sexul anal,la fel nu poti sa ramai insarcinata, doar ca nu e prea sanatos, asta pe langa faptul ca cica e si f dureros!

| Heather2001 a răspuns:

Doamne! ce prostii! numai prin sex vaginal poti ramane gravida...nici prin oral, nici anal...cred ca ai sub 10 ani

| briosicabriosel a răspuns:

Buna laughing
Nu ai cum sa ramai gravida la sexul oral laughing sincer, tu sugi ****, nu are cum sa ajunga in vagin, cat despre anal. puta intra in fund si nu in vagin laughing
Bafta

| portocala7 a răspuns:

Ce aberatii ))))) femeile care fac oral nu nasc copii cu handicap )))))) nu are nimic una cu alta ))))))) Si nici din sex oral nici din cel anal nu poti ramane insarcinata ))))

| ginoeugen23 a răspuns:

Copiii idiotibig grin care posteaza tampanii pe aici... asta iesebig grin