| ...:::.danut.:::... a întrebat:

Poti ramane gravida daca faci sex anal? Mersi

18 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, nu poţi rămâne gravidă.

| catthshshshs a răspuns:

Nu poti. Dar de ce vrei tu sa optezi pentru asa ceva? Mereu imi pun intrebarea asta...nu este mai comod sa optezi pentru alta parte? Ca mai sunt gauri...

Alte răspunsuri
| Elena1234456 a răspuns:

Funny intrebarea laughing, normal ca nu happy. Asta o stie toata lumea. E ca si cum ai face sex cu periuta de dinti - ramai gravida si atunci?

| irina20 a răspuns:

Nu, nu poti.
Am vazut multe intrebari de genul. Daca nu stii ce si cum in legatura cu sexul te sfatuiesc sa te informezi putin inainte de a practica acest "sport". Succes!

Alte răspunsuri
| lays a răspuns:

Nu, dar ai grija sa nu ajunga sperma in zona vaginului pentru ca sunt ff multe sanse asa.si foloseste prezervativ pentru ca poti lua vreo boala. Sunt ff multe bacteriithinking

| Sylx a răspuns:

...:::. Danut.:::..., tu in primul rand nu poti ramane gravid nici daca ai vrea (comform numelui esti baiat). Ca sa-ti explic totusi raspunsul este ca nu, o fata nu poate ramane gravida daca face sex anal cu un baiat, terminat cu ejaculare in fund. Numai in cazul in care pozitia este favorabila alunecarii lichidului seminal catre vagin si nu sunteti atenti, atunci e posibil sa va treziti parinti.

| Sylx a răspuns:

Catty89, am ramas masca la postarea ta, in special datorita umorului tau subtil. laughing

Alte răspunsuri
| elamit a răspuns:

Nu poti ramane gravida in fund, am auzit-o si pe asta.

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Nu.nu poti

| gagica a răspuns:

Nu, ca spermatozoiizii doar in ovar se dezvolta... n-ai ovare in fund, nu poti ramane gravida. laughing

Alte răspunsuri
| adyxd a răspuns:

Nu nu poti

Alte răspunsuri