| Pctutorial a întrebat:

Buna TPU este adevarat ca daca mergi si ati faci analizele se vede daca ai facut laba sau daca am fumat. am auzit pe cineva. Un prieten de-al meu are aceasta nelamurire.Este adevarat ca se vede daca ai facut laba la analize sau daca ati face analize si la urina? Va rog dati-mi un raspuns cat mai rapid.

3 răspunsuri:
| nicol20 a răspuns:

Nu este adevarat, iar daca fumezi se poate vedea daca iti faci o radiografie la plamani si tu esti prea mic sa se vada.Bafta

| ComatoseWine a răspuns:

E da! Nu se vede decat daca ai fumat, insa daca ia fumat serios, nu cateva fumuri in trecere.Deci nu-ti fa griji!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine va spune asemenea prostii? Nu se vede nimic la analize.Numai o radiografie la plamini poate arata daca esti fumator.