| alexandru12345 a întrebat:

Am auzit ca te ingrasi daca faci laba e adevarat?

Răspuns Câştigător
| idontgiveadamnaboutu a răspuns:

Da... nu o sa mai poti sta pe w. c, se rupe sub tine, nu o sa mai ai cu ce sa faci "laba" va fi acoperita cu grasime. straight face. lasa. te... si lasa. te si de intrebari imbecile.

6 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Daca ar fi asa nici n-as dori sa va imaginez cum ati arata dupa fiecare 'laba'. Lol.

| IMC90 a răspuns:

La ce replici vad din partea fetelor, cred se oftica, probabil voiau ele batu' si sunt suparate ca-l pastrezi doar pentru tine rolling on the floor

BTW: troll detected

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai faci si muschi si patratele smug.

| Disstrict a răspuns:

Ba frate da siteul asta ii plin de trolli laughing

| SEkaty3 a răspuns:

laughing pff, ce intrebare!rolling on the floor
sfat: mai bine ti-ai gasi o gagica frate....ca o sa devii gay sau dependent rolling on the floor