| TeoriaLuiPytagora a întrebat:

Urgent va rog daca am fumat din cand in cand 1 fum de tigara electronica se vede la plaman la analize? va rog raspuns rapid dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Ce sa se vada? Ca n-are gudron ca si tigarile normale. E cel mai sanatos mod de a fuma (Daca exista asa ceva), sau cel putin, nu e atat de daunatoare ca si tigara normala. Tigara normala are tot felul de chimicale si ceea ce tie ti se depunde pe plamani se numeste GUDRON, iti arata plamanii ca un fel de smoala.
Tigara electronica, de aceea a fost inventata, in primul rand sa ajute lumea sa se lase de fumat, si sa diminueze efectele nocive ale fumatului (Ceea ce a si reusit)
Eu fumez tigara electronica de 5 luni si ma simt ca si cum as avea plamani de innotator.