| anonim_4396 a întrebat:

este in scoala la mine un baiat care imi place. ma imbratiseaza mai mereu si ne-am sarutat eu stau la calorifer si el vine si ma imbratiseaza si ii place sa atimg cu penisul lui... a mea nu ca nu mi-ar place doar ca na suntem la scola si ii place sa puna mana pe fundul meu si la sani credeti ca e bine ar trebui sa ii zic sa nu mai faca asta ca suntem la scoala?
dau funda promit

Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

Ai dreptate.totusi sunteti la scoala. Incearca sa ii explici ca mai sunt si altii in jurul vostru, ca nu sunteti singuri. Atunci cand sunteti intr-un loc mai intim, puteti face tot ce vreti voi!

7 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

Buna!
Nu la scoala! Va poate vedea cineva si puteti avea probleme amandoi. Dupa scoala, puteti face ce vreti! happy

| Revelation a răspuns:

Raducu asta nu inseamna ca o place... laughing poate ca o si place dar inseamna ca vrea sa... laughing
Mai bine terminati la scoala, sau fiti atenti sa nu va prinda cineva... tongue

| deux a răspuns:

Ma mir ca totusi ii permiti daca nu sunteti impreuna sau sunteti impreuna? Dar totusi.la scoala ar fi mai bine sa fiti mai discreti, incearca sa ii explici astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E alegerea tahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Potoliti va la scoala ca va poate filma cineva si iesi naspa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intradevar nu zic ca nu e bine!
asta dovedeste ca te ubi ff mult dar nu la scoala!
daca va vede cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu dar...

intr-o luni am mers la baie sa beau apa si el venea de la baie ne-am intanlnit si am stat intr-+un colt cam 30 min. pai la mine la scoala cam toti facem asa adica in pauze stam cu pers iubita