| CinevaAnonimă a întrebat:

TPU, este normal ca o fata de 14 ani sa se intalneasca cu un baiat de 20 ani? Daca ei se iubesc?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar ca prieteni. Ca si iubiti devine prea complicata o astfel de relatie mai ales daca cei doi formeaza/devin un cuplu real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Decat daca tipul este un pedofil nenorocit si vrea NEAPARAT sa faca cativa ani de puscarie.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este normal!
El face puscarie pentru corupere de minore si intretinere de relatii sexuale cu o minora - direct puscare, asa spune legea!

| ReXaS a răspuns:

Parca erai lesbiana tu? Te-a ajutat raspunsul meu?

| UnBroken2016 a răspuns:

Aha. Sa stii ca si mos cracila e adevarat si azi dimineata chiar am vazut un porc deasupra casei care imi canta la multi ani. Toate astea sunt la fel de adevarate ca dragostea de care zici tu.

| CinevaAnonimă explică (pentru Violleta2022):

Nu este vorba de relatii sexuale.Baiatul este constient de faptul ca daca vor face sex, va face puscarie.Ei doresc doar sa se intilneasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing...ar putea fi un scenariu destul de bun pentru un film porno

Răspuns utilizator avertizat