| CinevaAnonimă a întrebat:

TPU, este normal ca o fata de 14 ani sa se intalneasca cu un baiat de 20 ani? Daca ei se iubesc?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este normal!
El face puscarie pentru corupere de minore si intretinere de relatii sexuale cu o minora - direct puscare, asa spune legea!

| CinevaAnonimă explică (pentru Violleta2022):

Nu este vorba de relatii sexuale.Baiatul este constient de faptul ca daca vor face sex, va face puscarie.Ei doresc doar sa se intilneasca!

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar ca prieteni. Ca si iubiti devine prea complicata o astfel de relatie mai ales daca cei doi formeaza/devin un cuplu real.

| UnBroken2016 a răspuns:

Aha. Sa stii ca si mos cracila e adevarat si azi dimineata chiar am vazut un porc deasupra casei care imi canta la multi ani. Toate astea sunt la fel de adevarate ca dragostea de care zici tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Decat daca tipul este un pedofil nenorocit si vrea NEAPARAT sa faca cativa ani de puscarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing...ar putea fi un scenariu destul de bun pentru un film porno

Răspuns utilizator avertizat
| ReXaS a răspuns:

Parca erai lesbiana tu? Te-a ajutat raspunsul meu?