| lary_9650 a întrebat:

Auziti...este normal sa se intalneasca un o fata de 14 ani si un baiat de 19 astept raspunsuri va rog!

14 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu prea

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Da mie mi se apare normal. Aceeasi diferenta este si intre mine si prietenul meu(eu am 15, el 20). Acum depinde si de tipul baiatului. Ca poate sa fie un baiat de treaba, intelegator, care nu vrea doar sex, sau poate fi un tip care doar profita de ea. Eu aveam o prietena, ea 14, el 26 si se intelegeau de minune. Acum nu stiu, ti-am zis depinde de baiat, dar nu mi se pare diferenta prea mare.

| glamour a răspuns:

Depinde de amandoi.sunt de parere ca dragostea nu are varsta, deci diferenta de ani nu conteaza insa aici mi se pare putin cam deplasat. nu de alta dar o fata normala de 14 ani e virgina, el de 19 ani sigur vrea si sex, ca asa e normal si nu cred ca are rost sa se chinuie amandoi. o fata de 14 ani clar nu e deloc coapta la minte si tocmai din acest motiv din punctul meu de vedere ar trebui sa-si aleaga un partener de varsta mai apropiata nu unu cu 5 ani mai mare ca ea...

| erik a răspuns:

O fata de 14 cu un baiat de 19, da dar invers nu.asta daca nu cumva pustiul isi sterge nasul cu bancnote 100$.

| Alissya97 a răspuns:

Da, de ce nu?
Daca cei doi se plac big grin mi se pare normal ca cei doi sa se intalneasca, sa vorbeasca, si chiar sa fie impreuna [:
Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de folos :*

| cryssa a răspuns:

Mie personal nu mi se pare normal... dar daca se iubesc...

| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Da estehappy...adika.eu cunosc fete care au 12 ani si se vad cu baieti de 18-19hee hee...Deci nu mi se pare asa absurdhappy//Sper sa tina intre voihappy. Bafta:*

Răspuns utilizator avertizat
| beatrice2 a răspuns:

E foarte normalwinking

| missis16 a răspuns:

Da... de ce nu? intre mine si actualul prieten este diferenta de 13 anihappy deci nu varsta conteaza, ci sentimentelehappy

| kiky278 a răspuns:

Pai nu varsta conteaza in dragoste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal dragostea nu are varsta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea nu are varsta

| Anonim_8946 a răspuns:

Diferenta cea mai mare de varsta dintre o fata si un baiat poate fi de maxim 7 ani happy