| chriss_4644 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac... iubesc un baiat care are prietena de 4 ani. El vrea sa se intalneasca cu mine dar fara sa renunte la ea. Ne-am intalnit de cateva ori si m-am indragostitcrying nu mai stiu ce sa faccrying il iubesc

Răspuns Câştigător
| Sleep a răspuns:

Este posibil sa ti se fi pus pata pe el dar incearca sa te pui in locul acelei fete si sa fi cu un baiat 4 ani si ca acel baiat sa se intalneasca cu alta fata.e naspa..parerea mea e sa incerci sa nu te mai intalnesti cu el ca oricum el nu o sa renunte la acea fata dupa atata si timp si o sa iti faca mai mult rau daca o sa se intample sa va sarutati. incearca sa il uiti

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Si vrea sa se si culce cu tine dar stii... fara sa renunte la eahappy
cate ca tine nu or mai fi fost...gandeste-te la asta, si ia decizia corecta.

| Karisma a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el si sa ii explici ca daca tine la tine sa vorbeasca cu prietena lui si poate se rezolva.Bafta.funda?

| Madilyn a răspuns:

Pai daca vrea sa se intalneasca cu tine fara sa renunte la prietena lui inseamna ca tine prea mult la ea ca s`o lase pentru tine. Cu tine considera ca e ceva trecator, ca o aventura, dar tot la fata aceea o sa se intoarca.

Si chestia asta cu iubitu`.Mai nu stiu ce sa-ti zic da nu inteleg cum il iubesti, daca voi v-ati vazut doar de cateva ori. Nici nu stiu daca`l cunosti prea bine...In fine. oh go on

Iti spun doar ca nu merita sa te bagi intre ei pentru ca tot tu o sa regreti. big grin

| Monica_7453 a răspuns:

Nu te baga in relatia lor de 4 ani :o. Cea mai prosta alegere big grin.

| claudiu_9632 a răspuns:

Chestia asceasta nu depinde de tine. vorbeste cu el si intreaba-l daca simte ceva pentru tine sau daca e numai vrajeala... si in baza raspunsului primit de la el sa iei o decizie. iar daca raspunsul e positiv sal pui pe el sa aleaga intre tine si prietena lui. dupa mine nu este alt ceva de facut. sper sa ti-am fost de ajutorwinking

| emmyy93 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa lasi relatia asa cum e pentru ca chiar daca el va renunta la prietena lui dupa 4 ani, gandeste-te ca poate face la fel si cu tine pentru alta fata...

| inlovewithyou20 a răspuns:

Pff stiu cum e exact asa am patit si eu acum cateva lunii dar eu i-am zis direct eu sau ea ...chestia nasoala e ca ma cunosc cu ea dar el tot continua sa fie cu ochii pe mine pana mea sfatu meu intalneste'te cu el si vorbeste deschis intreaba-l ce are de gand altfel te chinuiesti incontinuu. poate si lui ii e teama sa nu o raneasca sau ii e frica de scandal dar vorbestei deschis stiu ca e greu dar nu prea avem ce face cate n-am trecut prin asta daca vrei sa mai vorbim da-mi un msj happyzbye

Răspuns utilizator avertizat