| BigKr1t a întrebat:

Bună,TPU...este o fata la mine în clasa cu care am fost certat o vreme din anumite motive,dar azi cand ma jucam cu un prieten,a venit,m-a luat în brate, a stat asa 2 minute si mi-a soptit la ureche "simti iubirea?"...eu acum nu stiu ce sa fac.Sa îi răspund în vreun fel, sau o fi zis doar așa ca să-mi facă in ciudă.Menţionez ca fata este destul de bine formata si are forme bune.

9 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Fii mai curajos si tu si vorbeste cu ea! big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

O discutie intre 4 ochi rezolva incertitudinile tale.Alte comentarii sunt de prisos.

| neutrino a răspuns:

Spune-i fetei adevarul, daca ai simtit sau nu ceva iubire...

| T0T a răspuns:

Nu trebuie sa te uiti doar la forme. La forme de fapt se uita in ultimul rand! Trebuie sa iti placa ea ca persoana in primul rand.

| Emilian65 a răspuns:

Tu ce i-ai raspuns la intrebarea pusa de ea. Din cate vad ai lasat-o fara nici un raspuns. In cel mai scurt timp raspunde-i si nu o mai lasa cu ochii in soare.

| SkyPilot a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut. Ia-o si tu in brate odata cand ti se ridica iubirea si intreaba daca o simte happy

Răspuns utilizator avertizat
| TanteMarianne a răspuns:

Pfhuui. deci de obicei fetele nu sunt chiar asa directe, acum probabil ca ea este. bun, pai eu zic sa ii dai o intalnire, nu neaparat romantica ci de inceput mai ca niste prieteni. virbiti despre treaba cu imbratisarea si ii raspunzii. poate chiar te iubeste mai stii. acum totusi poate doar glumea sau juca adevar sau provocare si a fost pusa sa faca asa ceva.eu zic sa ii dai o sansa.