| Coolboy_4508 a întrebat:

Este o fata la mine pe strada si as vrea sa ma cuplez cu ea. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Caty1542 a răspuns:

Buna(:Eu sunt fata si deci te pot ajuta. Fetelor le place sa le faci complimente, sa te uiti dupa ele si chestii din astea. Dupa ce ti.se pare ca simte ceva pentru tine, intreab.o daca vrea sa fie cu tine.Cam atat. Tine cont ca am 10 anismug

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Vorbeste cu ea, cere-i id-ul. Vorbiti pe mess si dupa cateva zile cere-i si numarul de telefon. O suni, vorbiti. Incearca sa vorbesti cat mai mult cu ea, oricunde ar fi. Daca vezi ca da semne ca te place o intrebi daca vrea sa fie cu tine.

| TheSol a răspuns:

Ce`ai zice sa o intrebi?big grin

| Alis_5793 a răspuns:

Vorbeste cu ea. Vezi pe cine cunoaste mai aproape de tine si astfel intreaba-i pe cei cunoscuti de ea. Si cand o vezi singura ai ce sa o intrebi. Te prezinti.

| ASASINIS a răspuns:

Hmm... cred ca te pot ajuta! fa-i complimente si incearca sa o intelegi, sprijino la probleme, vb cu ea despre ea sau despre un supiect comun, si cu timpul ai sa vezi ca e place! atunci faci miscarea dar nu prea devreme pentru ca va crede ca esti disperat iar unele fete isi bat joc! succes!

| Mada a răspuns:

Impinge-o in fata masinii.

| Macsiim a răspuns:

Poi sa nu fi direct va crede ca numa vrei sati bati joc de ea.Mai intai cunoasteo asta ne place si incet incet o sa se indragosteasca d tine si o sa te poti clupaq ea:*:*:*:* Funda;*