| boby28boby a întrebat:

Cum sa ma cuplez cu o fata daca ea nu da doi bani pe mine?

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Boby, las-o o sa isi dea seama ce a pierdut mult prea tarziuwinking. Atunci cand va veni timpul tau ai sa o refuzi si ar sa vada si ea cum e.

| Ellenna a răspuns:

Pai nu te cupla. nu e ultima fata de pe pamant. Cauta-ti o fata care te apreciaza si care merita sa fie cu tine happy

| AxyXoXo a răspuns:

Pai boby eu cred ca ar trebui sa incerci sa ii spui ce simti pentru ea, doar daca simti ceva si nu o vrei doar pentru o noapte si daca te refuza e pierderea ei oricum lumea e plina de fete care ar da orice sa fie cu cineva care sa le iubeasca asa ca succes