| OlyOlivia96 a întrebat:

Este un baiat care ma place si el stie ca eu il plac dar nici macar nu ne salutam cand ne vedem... cear trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Vorbeste cu el pe mess pe facebook, dai like la poze intreaba-l ce parere are despre jocul x etc sunt subiecte...si incearca sa vorbesti si cu el fata in fata.Zambeste-i,nu fii indiferenta, arata ca iti pasa de problemele lui etc. Fundabatting eyelashesplss

3 răspunsuri:
| sNukki a răspuns:

Cum sti acest lucru, adica ca el te place daca nici macar nu v-ati vorbit niciodata? 1 sfat: Intra tu in vorba cu elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Am două nelămuriri: de unde știi că te place dacă nu vorbiți și de ce stai de băieți dacă mai ai puțin de mâncat cu gramatica? Lăsând asta la o parte, ce ar trebui să faci este să vorbești cu el. Te duci la el, îl saluți și te prezinți. Asta dacă chiar îl placi. Dacă nu, poți aștepta să facă el primul pas, dar e foarte posibil să aștepți mult și bine. Dacă ești sigură că te place, dar e timid, ajută-l tu puțin și intră în vorbă. Baftă!

| mimicool a răspuns:

Poti sa intri in vorba cu el pe mess si sa afli mai multe despre el, apoi puteti sa vorbiti la telefon si, daca chiar va placeti reciproc, o sa ajungeti sa fiti impreuna. Deci cel mai bine este sa intri cumva in vorba cu el. Succes:* Funda?puppy dog eyes