| Giulia_6293 a întrebat:

Sal, imi place de un baiat... el e in alta clasa si nu il cunosc.Cred ca stie ca il plac pentru ca i-am dat un biletel printr-o prietena si i-am zisbig grine la admiratoarea ta secreta si m-a recunoscut. Ne mai salutam dar ...as vrea mai mult! please help me

Răspuns Câştigător
| Africanwitch a răspuns:

Poti sa intri intr-o zi cand va salutati in vorba cu el. Pe o tema abstracta mai intai, apoi vezi daca se ajunge si la teme personale, schimb de numere de telefon etc.
Nu te arata emotionata ca vorbesti cu el, arata-te degsjata, relaxata, comunicativa. Si daca te intreaba de bilet, ceea ce ma indoiesc ca va face, spune-i ca da, tu i l-ai trimis. Si atat, lasa-l sa inteleaga ce vrea.
Succes!

3 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

laughing cu biletele deci cati ani ai? crede-ma poti sal lasi impace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatzi curaj si du-te la el odata si spune-i ca ai vrea sa intrebi ceva daca ar vrea sa faca sex cu tine si el atunci te va cauta tongue dar sa nu faci sex cu el

| diabloinroso a răspuns:

U ai auzit de id de mess?laughing