| DeaaDeiutza a întrebat:

Buna TPU..Nustiu ce sa fac imi place mult foarte mult de un baiat dar mi-e frica sal intreb daca si eu il plac. Cear trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| CatyCaty11 a răspuns:

Fa-ti curaj! O relatie plina de neseguritati si cu multa rusine nu duce nicaieri crede-ma! Fa-ti curaj si intreaba-l

5 răspunsuri:
| yourfriend111 a răspuns:

Daca il intrebi daca te place nu o sa te omoare iti garantez asta...

| neutrino a răspuns:

Sa nu faci nimic si asa scapi si de frica. Ieri am vazut cateva fete care tare mi-au placut. Trebuia sa merg la ele si sa le inreb daca si ele ma plac?

| Azµre a răspuns:

Să-l întrebi.

| SoXiL a răspuns:

Fa-ti curaj si intreaba-l, cu rusinea nu ajungi nicaieri...Nu moare lumea daca zice NU sau te refuza.

| Didiiiii a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-i.winking