| XxCarmenXx a întrebat:

Este un baiat din clasa de la mine si nu stiu cum sa fac sa recunoasca ca ma place... el ma iubeste dar...nu vr sa spuna nu stiu dc va rog dati-mi sfaturi cum sa-l fac sa recunoasca!

Răspuns Câştigător
| Change a răspuns:

Da-i timp! Daca intr-adevar are sentimente pentru tine o sa ti le spuna atunci cand va fi gata...:d

4 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

Poate o fi rusinos. Incearca sa comunici mai mult cu el si sa "intri pe sub pielea lui". Atunci o sa il faci sa recunoasca.

| LeuTz a răspuns:

Pai ori te place ori te iubeste? Mai lasa si tu telenovelele de pe acasa si fa diferenta.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Pai poti sa comunici mai mult cu el sava vedeti mai des sh daca tu il placi o poti face cu mare usurinta sa va intalniti sh chesti de genu si cel mai probabil o sa iti zica ce te place sau ca te iubesti cine stie ce iti rezerva soarta?! bafta multa pup pa TPUbig grin

| Florina_7137 a răspuns:

Fa-l sa se decshida in fata ta, dar nu-l teroriza sa recunoasca ceea ce nu vrea...ai rabdare daca intr-adevar te iubeste iti va marturisi ceea ce simte pentru tine! Nu incerca sa faci lucruri doar de dragul ca el sa recunoasca...nu te schimba, ramai la fel km ai fost pana acum si te asigur ca mai devreme sau mai tarziu iti va marturisi ce simte!