| AndrutaAle1234 a întrebat:

Imi place de un baiat, dar mult. Nu stiu cum sa ii spun si imi este si frica daca nu o sa ma placa si el, + ca mai sunt si in clasa cu el. Ce sfaturi imi dati?

4 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Incearca sa lasi emotia si timiditatea la o parte deoarece nu te ''va manca'' nimeni.Fii puternica si asuma-ti responsabilitatile.

| Valentyna290497 a răspuns:

In primul rand, relatiile intre colegi nu prea merg si se termina rau tare!
In al doilea rand, multi spun ca e o prostie sa ii ceri u unui baiat sa aveti o relatie! Eu iti zic ca nu e asa! Daca chiar vrei, zii pur si simplu ca il placi! Dar inainte de asta fii pregatita atat pentru un raspuns negativ cat si pentru unul pozitiv

| PitBul2C a răspuns:

Cerel!laughing