| baby_4423 a întrebat:

imi place de un baiat e in clasa cu mine si nu stiu cum sa-i zic fundita dau daca imi dati sfaturi

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine ii ceri ID si ii arati ca il placi, nu il iei asa tare din prima happy.

3 răspunsuri:
| ewe a răspuns:

Pai poti sa ii ceri adresa de mess si sa vorbiti...
sau poti pune o prietena sa ii zica big grin. fundita:X?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand e in clasa apropiete de el si incearca daca se duce undeva arasa sau prin clasa stai pe langa el si daca zice:de ce mergi dupa mine? zii sa vn pana afara si sa-i zici ca-l placi si daca spune ca nu te place il calci pe picior si apoi pleci si daca spune da zii daca vreti sa iesiti impreuna unde vrei

Răspuns utilizator avertizat