| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU este un baiat la scoala de care mi-a placut foarte mult e cel mai destept din clasa. Asa a inceput totul: cand m-am mutat in clasa a 5-a la o alta scola era un baiat oarecare nici nu-l deosebeam de ceilalti dar cu timpul am inceput sa il cunosc si a inceput sa imi placa era foarte amuzant si ma facea mereu sa rad el se certa in fiecare zi cu prietena mea cea mai buna si pe la sfarsitul lui a-5-a imi placea mult de el nu am spus la nimeni decat prietenei mele si uni copii isi dadeau seama deja ca mie imi place de el si lui de mine si chiar se vedea asta si am intrat in vacanta de vara cu gandul ca si el ma place si nu exista zi in care sa nu ii spun prietenei mele a il iubesc dar cand am inceput clasa a-6-a prima zi a fost ok dar dupa aceea ma certam foarte mult cu el aproape in fiecare zi si asta m-a facut sa-l urasc ii spuneam in toate felurile cand il vedeam si acum il urasc da nu inteleg de ce s-a indepartat de mine asa de mult incat am ajuns sa il urasc mai mult decat il iubeam si nu inteleg de ce... un sfat?

Răspuns Câştigător
| luyssika18 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta...pe parcursul veri si-a schimbat obiceiutile si tot ce aveam in anuk ce a trecut...incearca sa fi uh mai apropiata de toti baieti si sa ii arati ca asa esti tu cu toti nu ii da impresia ca il placea asa de mult sau k acum il urasti sau incearca, ca certurile dintre voi sa fie mai mult o joaca

| Clarissaaz a răspuns (pentru luyssika18):

Ms chiar m-a ajutat acum imi place enorm de el da nu stiu cum ii arat asta doar lui?

3 răspunsuri:
| RalucutzaFarmer a răspuns:

Fata mi-a luat mult sa citesc asta crede-ma ca nu prea o so citeasca mult daca puneai si u decat o intrebare mai ziceam la faza cu ala m-am emotionat mersi ca mai bagat ca prietena ta laughing da ie super

| steaua1987 a răspuns:

Hi,si mie mi s-a intamplat acelasi lucru.Cand am terminat clasa a 5-a imi placea foarte mult o fata si eram cu gandul ca vom ramane prieteni tot restul scolii.Inainte sa incepem scoala, m-am intalnit cu ea in masina, ea spunand ca ii place de un baiat de la ea din cartier.Eu eram foarte suparat,iar cand am inceput scoala, in prima zi, cea mai buna prietena a mea a venit prin spatele meu si m-a luat in brate si nu ma mai lasat. Dupa aceea ea mi-a spus ca ma place si m-a intrebat daca o plac.Eu am spus ca da, dupa aceea a venit fata aia si m-am luat la cearta cu ea.
Sfatul meu este sa te impaci cu el si sa ramaneti prieteni.Ca sigur daca va certati asa mai serios nu o sa te mai placa. Apoi o vedea soarta daca o sa fiti impreuna.