| MicutulPichasss a întrebat:

Buna TPU eu am 12 ani si am un prieten tot 12 care intr-o zi la scoala m-a intrebat daca e rau ca face de o data laba pe zi si simte o senzatie m-ai placuta... si eu nu i-am dat raspunsul pentru ca nu fac aceste lucruri de la varsta aceasta si de la o varsta anumita. si as vrea sa ii raspund totusi vreau cat mai multe raspunsuri cel mai bun raspuns primeste fundita.

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mai astepte macar pana la 14-15 ani. La varsta asta sa invete si sa se joace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, daca ai 12 ani, ar trebui sa inveti mai multa carte inainte sa te uiti dupa baieti ..sau cel putin sa incepti sa inveti sa scrii mai bine. In al doilea rand tu nu o sa poti niciodata sa "faci laba". In al treilea rand, spune-i prietenului tau ca nu ai de unde sa stii tu daca e bine sau nu sa faca laba laughing. Spune-i ca e un *** si da-i papucii. Bafta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, am crezut ca esti fata laughing

| Assy99 a răspuns:

Spune-i ca nu ai de unde sa stii daca e bine sau nu sa faci "laba". La varsta asta ar trebuie sa invete sa se joace, nu sa faca "laba".

| Bambilika a răspuns:

Invata sa vorbesti corect limba romana si dupa aia poti sa te apuci de facut laba happy! Sper ca te-am ajutat destul!