| dragoshalexandru a întrebat:

Am o cunostinta care are o senzatie ciudata darrealmente placuta uneori ..Mai precis cand pune capul pe perna, inchide pchii si vrea sa adoarma... are o senzatie ( nu a adormit inca ). simte o senzatie ca si cum s-ar da intr'un leagan de'acela pe rotund care se invarte, iar cand simte ca se invarte mai tare este in momentul respiratie, dar este placuta senzatia pentru ea.Ce inseamna? Ce este? Raspunsul bun primeste funda.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Studiindu-ți poza de profil cu atenție: sigur nu consumă un Sex on the Beach, ceva, înainte de culcare?...

| harciog a răspuns:

Apropierea somnului intodeauna schimba starea mentala.

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat aseara cand dormiseram, inainte sa dorm. E placuta senzatia dar mi s-a parut cam scarry. skull

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa patesti daca esti foarte obosit si cand te pui in pat te relaxezi profund ma bucur pentru ea ca are ceva ce numai ea stie cum este findca asa am si eu.Ma simt prost findca nimeni nu stie cum este si nu pot sa explic. Baftawinking

| cata416 a răspuns:

Zine si noua ce a tras, fumat, bagat prin vene?

| dragoshalexandru explică (pentru cata416):

Imi pare rau ca gandesti asa. Nu este persoana de acel gen, dar o iau totusi ca pe o gluma piperata. Multumesc oricum.

| chocco1995 a răspuns:

Se relaxeaza atunci cand se pune sa doarma sau cel putin incearca..nu e ninic ciudat in asta

| uurra a răspuns:

Inseamna ca se relaxeaza total in momentul acela si asta e bine pentru ca nu are probleme cu stresul sau chiar daca are. acele momente ii sunt binevenite