| yourgirl4ever a întrebat:

eu am un iubit pe care il iubesc incredibil de mult si asta imi spune si el mie,dar nu stiu de ce am impresia ca el nu mai e cum era la inceput,poate s.a plictisit de mine sau eu stiu, poate e altceva. as vrea si eu sa imi dati un text sau ceva din care sa inteleaga cat de mult il iubesc si ca vreau sa fie la fel ca la inceput.daca se poate cat mai repede. multumesc! big grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ca la inceput, nu se poate, pentru ca intervine uzura si plictiseala din... prea multa "iubire". Un text nu poate revigora sentimentele.

| Azµre a răspuns:

Să discuți cu el față în față și să îi spui problema numai așa rezolvi n ucu texte și alte tâmpenii!

| gabytza2013 a răspuns:

A intervenit monotonia intre voi...lasa.l pe el sa.ti spuna cat te iubeste sau mai bine zis de ce ai nevoie de un text? spune-i asa pur si simplu ca il iubesti la fel ca la inceput sau poate mai mult...iesiti in parc la film la mare la munte ca sa reaprinde.ti iubirea dintre voi

| teociocoiu a răspuns:

Daca ati facut sex asta e motivul