| DaniAdrian a întrebat:

Cum as putea sa o fac sa ma iubeasca la fel de mult cum o iubesc si eu. Am vorbit cu ea si mi-a zis ca ii este frica sa mai faca asa ceva din cauza ca a mai iubit odata la fel de mult cum o iubesc eu acum, iar el nu. Am stat cu ea si am incercat sa o fac sa inteleaga ca eu nu sunt asa si ca poate avea incredere in mine. Nu mai stiu cum sa o fac sa ma iubeasca cum o iubesc eu. Dati-mi niste sfaturi bune.

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu poti obliga pe cineva sa te iubeasca cum vrei tu, sau simplu sa te iubeasca. Daca te iubeste o face din inima, daca nu, asta e nu poti s-o faci! Poate ea in interiorul ei te iubeste dar ii este frica s-o zica si-ti ascunde asta.Ei bine eu zic sa o testezihappyGandeste-te ..cum crezi tu ca iti poate arata ea ca te iubeste! Dar sa nu o bagi in sperietitongue Ai grija ce faci cu eawinking

| mona a răspuns:

Ce sa zic...se mai intampla si altora chestia cu neincrederea dupa un esec in dragoste, tu daca o iubesti asa mult, dovedeste i asta tot timpu pana ce fata e convinsa ca nu esti ca,, fostul,,

| nikimportant a răspuns:

Spalo pe creier si fa-o sa te iubeasca poate asa iti iese laughing) scuze nu ma baga in seama laughing