| anonima1993 a întrebat:

Buna TPU:* eu cu prietenul meu o sa facem in mai pe 30 martie, 1 an stiu ca este prea devreme dar vreau sa ma asigur ca o sa fie ceva frumos el are 21 de ani.As vrea sa il surprind cu ceva sa-i fac o surpriza (Cadoul deja l-am luat) dar vreau sa-i fac si o surpriza si chiar nu stiu ce ma gandeam sa ii lipesc niste biletele pe masina cu tot felul de mesaje dar..nu stiu poate se ia vopseaua cine stie va rog frumos ajutati-ma.:*

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu se ia vopseaua. poti sa i-o tapetezi cu biletele.
Inchiriaza o camera de hotel si amenajeaz-o frumos sau ia o camera la munte si rapeste-l, nu-i spune unde mergeti.

| Danysan a răspuns:

Pana la Masina.Incearca sa il suprinzi cu altceva daca nu vrei sa dai in lucruri neplacute. Poti Insa sa ii atasezi ceva facut de tine la acel cadou care sa il Impresinoneze si de ce nu sa aveti o seara Placuta si Romantica daca nu ati facut-o Inca. Gandeste-te Bine.

| marry95 a răspuns:

Cred ca mai bine ai lasa partea cu masina. Baietii sunt cam sensibili cand vine vorba de ea laughing Incearca sa gasesti alte metode de a fii romantica.

| Alexandra9898tha a răspuns:

Pai...poti sa-l surprinzi cu o cina romantica, daca ii plac sporturile extreme poti sa-l duci undeva sau poti sa-i pregatesti o sara de neuitat! happy