| DeNniSaViky a întrebat:

Ajutooor!

Vreau sa ii scriu unui prieten foarte bun, diverse mesaje pe biletele si sa i le lipesc pe masina. Dar, nu stiu ce, vreau sa il fac sa zambeasca, am nevoie de unele vesele! Multumeesc!

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

Cel mai Universal mesaj care functioneaza : S M I L E! : )! Z A M B E S T E! : )!

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Scrijeleste-i mesajele pe masina cu cheia... sau un cui...

Cel mai tare cred ca poti sa ii zgarii parbrizul cu un smiley. Iti recomand un cui ascutit. Vezi sa fie pe partea soferului, sa se uite des la zambet.

La un moment dat poate o sa zambeasca. Va fi cea mai vesela masina din orice parcare...