| anonim_4396 a întrebat:

Eu m-am indragostit de un baiat care l-am vazut ultima oara acum doua saptamani, ne-am sarutat si asa apoi de atunci vorbeam zilnic (doar el intra pe mine) dar nu a zis sa iesim deloc. apoi am incetat sa vorbim 4 zile si am inceput sa-l uit.si acum vorbesc cu un baiat foarte dragut..si parca m-am indragostit de el..imi mai sta gandul la el cateodata si azi afara l-am vazut pe primul baiat si s-a uitat la mine si mi-a zambit apoi acum a intrat pe mine.nu stiuuu ce sa facsad Pe care sa-l aleg?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pe nici unul, sunt aiureli, nu ai sentimente pentru nici unul, daca treci asa de usor de la unul la altul. mai maturizeaza-te si dupa aia mai incerci.

| shadow222 a răspuns:

1 gresesti nu iubesti pe nimeni, odata ce ai spus de ales nu ai cum sa ii iubesti tu doar esti indecisa si nu stii care arata mai bine
2 eu iti sugerez sa ii lasi impace pe amandoi deocamdata si cand te decizi atunci spune-i altfel poti face o prostie poti rani persoane si asta doare asa ca ai grija, daca ii ranesti te va rani si pe tine cineva.