| anonim_4396 a întrebat:

Hey.Bun am sa va zic mai pe scurt. Vorbesc cu doi baieti. amandoi sunt foarte draguti.pe primul l-am vazut ultima oara acum o saptamana, ne-am sarutat si de atunci tot el intra pe mine si ma face frumoasa chestii dar faza-i ca nu a zis sa iesim de atunci deloc :l si incep sa-l uit ca m-am indragostit de el sa zic asa. apoi pe al doilea il cunosc demult ii place de mine, ii dragut si el macar vrea sa iesim. Chiar daca ma gandesc mai mult la primul sad eu zic ca nu ne potrivim si o sa-l aleg pe aldoilea. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| RazvanDanc a răspuns:

Alege-l pe cel care iti este mai aproape, pe cel pe care il simti alaturi de tine.

| FaNa1337K a răspuns:

Asa sa faci.
Te pup.

| DoctorLov3 a răspuns:

Fara suparare, dar asta este o atitudine de c**va. Poi esti cu ala, te saruti cu el si dupa ti se pune pata pe altul? De ce ii amagesti pe amandoi?