| Prafdesteleinculori a întrebat:

Eu peste cateva zile merg la strand si prietenul meu vrea sa ma sarute...Eu n-am avut pana acum un prim sarut si as vrea si eu sa ma ajutati...(un videoclip daca se poate cu toate etapele) big grin Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Buna.Nu ai nevoie de nici un videoclip,poze, deoarece totul vine de la sine, si nimeni nu se naste invatat, asa ca nu te panica si fi relaxata in acel moment, succes.

| Prafdesteleinculori explică (pentru Brâncuşi):

Da dar nu stiu cum sa nu ma panichez....si cand vb la tel cu el ma emotionez

| Brâncuşi a răspuns (pentru Prafdesteleinculori):

Nu-i nimic,nu te dezavantajeaza cu nimic, daca esti relaxata si ai incredere in tine, succes, si mersi de funda, sper ca ti-am fost de ajutor.

5 răspunsuri:
| GeannyCatty a răspuns:

Stiu ca pare ciudat, dar hai sa-ti spun. ieri m-am uitat la un filmjennifer's body....si la o secventa s-au sarutat alea si a aratat de aproape, de foarte aproape. da la jennifer's body si cauta si tu secventa

| Shea_Wolf_Iuldia_1997 a răspuns:

Eu spun sa nu te uiti nicaieri si sa lasi totul de la sine. Daca ar fi sa te uiti la vreun clip, in "momentul acela" nu te vei gandi decat la clip si te vei simti oarecum obligata sa faci ceva anume, deci si stanjenita. Din nou, lasa totul sa vina de la sine. Va fi perfect.