| BiancaDragomir a întrebat:

sunt fata si mi-am facut un iubit de o saptamana, ne intelegem foarte bine. cum pot sa-l fac sa ma sarute? sunt prima lui iubita si nu a mai avut un prim sarut, credeti ca ii e teama? va rog sa ma ajutati, multumesc! :*

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, este teama neputintei, el este mormoloc si inca nu este capabil, datorita si varstei, de fapte asa mari. Cati ani aveti?

| Emilian65 a răspuns:

Daca lui ii este teama sa te sarute, incearca si arata-i tu cum se saruta.

| SkyPilot a răspuns:

Lipeste-te de el. Apropie-ti fata de a lui. Daca el nu actioneaza, fa-o tu. Prinde-l de gat, de sub urechi, fii tandra si misca-te usor. Nu cred ca o sa te respinga.

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Ial in brate jucativa si saruta fi cat poti de pasionala o sa-i placa apoi va vrea sa te sarute el laughing sa vezi cum va alerga dupa buzele tare crede-ma am un var care a patit si el asa cu o fata era mai fatalau pana cand tipa la sarutat mia vorbit despre asta toata ziua cat a stat la mine si acuma n-are in capdecat buzele ei sa-i vezi cum se mozoles laughing