| LaLalaaa a întrebat:

Funda! Hei am si eu o chestie ce ma jeneaza.Bine.Sunt cu un baiat de cateva zile iar el nu prea stie sa sarute adica doar usor p buze iar eu as vrea ceva mai nu stiu cum sa spun:-| mai mult mai romantic adica stiti la ce ma refer! dar nu stiu cum sa fac sa il sarut cum vr eu...MA ajutati?

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

El e ca o "marioneta" in mainile tale. Fa tu primul pas, arata-i cum vrei sa fii sarutata...si da si exemplu de ce nu big grin
De unde sa stie baiatul daca nu a practicatwinking?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Invata-l tu! O sa te tina minte toata viata! Iti garantez eu!

| ATHOS a răspuns:

Tu te-ai nascut invatata?

| Ionut a răspuns:

Pentru un baiat e ceva foarte jenant! Daca intr-adevar il placi tare incarca si invata-l tongue Fundita? :*

| alexutu001 a răspuns:

Buna pai daca vrei poti sa-i propui sa incercati alfel de sarut si atunci poti sa-i arati tu cum vrei si sa-l inveti apoi i zici ca te asa iti place si poate sa ramana asabig grin bafta

| Sua a răspuns:

Zi-i ce vrei de la el si daca nu stie invata-lwinking

| Lorennnaa a răspuns:

In primul rand sa nu ii spui in fata.invata-l tu dar fara ca el sa-si dea seama.de exemplu: intr-o zi invita-l la suc si i-al prin surprindere cu un sarut foarte romantic[sau cum vrei tu]. Succes!

| SiMpOtEa6Qa a răspuns:

Incearka si spune-i in fata...cred ca v-a intelege, sau incearca sa-l ''invetzi'', de fapt daca nu s-a mai sarutat de acum decit ''usor pe buze'' nu are de unde sa stie poate sau nu...fiecare poate dar sint unii ce nu au incerkat_asha ca bafta)))('',