| Noname1465 a întrebat:

eu si baiatul pe care il iubesc si cred ca si el(nu stiu ce vrea ). Am incercat de multe ori sa il uit, aparand alti baieti in jurul meu care pot zice ca aveau mai multe calitati ca si el si erau si mai frumosi, oricum nu frumusetea conteaza.Nu stiu ce vrea mai exact de la mine (poate isi bate doar joc, poate nu ). De 2 ani umblam impreuna si inca ma mir ca nu s-a terminat.Ne certam, apoi ne impacam si tot asa ...desi il iubesc eu astept mereu sa ma caute el sau cand vreau sa ii aud vocea o pun pe o prietena sa-l sune ceva ce stiu ca nu are sau sa-l cheme afara.Sambata trecuta am fost mai multi la un prieten si a fost si el. Si eu a trebuit sa plec acasa si le-am zis ca ma duc si a zis ca stai ca vin si eu. Si am intrat impreuna in scara, stand in acelasi bloc si el a urcat si am crezut ca merge in casa cand sa aflu peste cateva zile ca el s-a dus inapoi.Marti am stat impreuna pe tren(facem naveta) si tot incerca sa ma enerveze cu comentarii stupide. Voi ce credeti de ce face asa? Oare ma iubeste? Totusi cred ca ma iubeste ca nu is nici 2 zile sau nici 2 luni de cand umblam impreuna.

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Am mai cunoscut un caz de aceasta!
atat baiatul cat si fata erau prieteni cu mine,se certau aproape in fiezar zi din motive banale, si pana la urma dupa s-au despartit baiatul a zis ca statea cu ea numai din plictiseala in ultimul timp, ca uneori nu avea ce sa faca si ca sa nu fie singur o chema la el!
si ei erau impreuna tot de aproape 2 ani!
accepta realitatea,ce nu merge nu merge nici uns oh go on
mai bine lasa-l si gaseste-ti pe altul!tongue
si in legatura cu uitatu' oh go on se uita toate, vb aia, cui pe cui se scoate asa ca stai cu altu' si te chinui sa ti la el si cu timpul o sa treaca oh go on

| Amiiii a răspuns:

Eu nu cred ca te iubeste.Isi bate doar joc sau nu are ce face. Mda ma rog oricum... poate ca si-a gasit pe alt cineva si nu stie cum sati zica.