| mirunaaa96 a întrebat:

am mare nevoie de sfaturi. Acum 2 zile m-am despartit de prietenul meu pentru ca relatia nu mai mergea, o relatie de 10 luni, ne certam incontinuu, nu ne vedeam si ne-am despartit. Problema e ca eu il iubesc foarte mult si parca nu pot sa accept ce am facut, el vrea sa mai vorbim la telefon, a zis ca o sa ma mai sune sa vada ce fac si asa ca,daca ne-am despartit nu inseamna ca nu trebuie sa mai vorbim,asa zice el. Eu i-am spus sa nu ma mai sune pentru ca nu mi ok si tot timpu ne certam din chestii aiurea chiar daca nu mai suntem impreuna. Nu stiu ce sa mai fac, acum imi zice ca nu se mai roaga de mine si mi-a zis azi ca o sa-mi para rau peste un timp cand o sa dau de un fraier care sa-si bata joc, ma cam doare ce spune, parca vreau sa ne impacam dar stiu ca nu se mai poate.ce sa fac?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nimic, deja este o relatie ratata din toate punctele de vedere. Fii linistita, vor urma in curand altele.