| mady12 a întrebat:

Buna,TPU! Eu si colegele mele in fiecare an cand se fac serbari,festivitati la scoala. pregatim cate un dans! Dar, uitati ca de data aceasta nu stim pe ce melodie. Imi dati cateva sugestii? puppy dog eyes Va roog frumoss! Vreau o melodie mai nebuuuuna! Scuzati categoria!big grin E cea mai cautata!big grin

6 răspunsuri:
| cristi62 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=FJZD21_90A0. SPER Sa te ajute, e greu dar nu e imposibil, best music:)

| mady12 explică (pentru xxAnonimGirlx):

Multumesc muuulttt! ..Iti multumesc pentru miscari.dar, te rog. daca vrei sa-mi cauti si o melodie..de artisti romani! Miscarile sunt geniale..si chiar o sa le folosim.

| xxAnonimGirlx a răspuns (pentru mady12):

Auu,imi cer scuze...Artisti romani chiar nu stiu. puppy dog eyes
Cam ce gen de muzica ai prefera?

| mady12 explică (pentru xxAnonimGirlx):

Numai am nevoie.mi-ai fost de mare ajutor cu coregrafia pe melodia Gangnam Style..Pe aceea vom dansa! :*