| MymyMihaela a întrebat:

Stiti bine ca se apropie Craciunul si in scolile generale de obicei se organizeaza serbari. Este vorba sa facem si noi anul acesta *sunt in clasa a 8-a* si eu si colegele mele vrem sa facem un dans pe o piesa de Craciun, si nu stim ce piesa ar fi potrivita pentru un dans (nu popular) Astept cat mai multe sugestii. happy
Fundita.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Neberius13 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=CDl0rIOr5Zw Poftim aici, ceva mai bun nu gasesti pe tot internetul

| Iasmin3 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=mVp0brA3Hpk mi se pare potrivit :d Funda? :>