| username2468 a întrebat:

Bună TPU!
Eu și cu prietenul meu suntem împreună de 2 ani și câteva luni, iar în acest timp nu am făcut absolut nimic, specific, eu sunt cea care nu poate să facă din cauză că am motivele mele (nu pot face nicăieri din cauză că nu vreau să știe părinții, mă refer acasă, nici să ies nu pot pentru că lumea îl cunoaște mai ales pe tata) mai sunt și virgină (aproape 18 ani) ar fi o problemă asta? Gen, el mă așteaptă până când voi putea, nu-i problemă la el de asta, dar totuși mă simt prost :'(

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deci tu nu faci de frică că află părinții? wtf ăsta nu e motiv să nu faci pasu dacă ți-l dorești, situații și locuri există. și dacă ai face-o, care ar fi problema? ești majoră, ești într-o relație serioasă, de lungă durată, cu un om care te iubește și respectă, nu văd absolut nicio problemă dacă îți dorești să faci pasu. nu-ți mai face viața după ce zic părinții în situații de astea exagerate

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este o problemă.

| Sofer a răspuns:

Mergeți la un hotel unde nu o sa știe nimeni apoi o puteți face. Iar dacă are mașina și mai bine.

| Goete a răspuns:

Singura problema e ca pierzi multa placere pe care ai putea-o avea (si oferi) cu perechea ta.
Si bine, cand stai la dieta si ai in fata tot felul de mancaruri bune... e normal ca riscul de a nu "sparge" dieta e mai mare.
Chiar daca nu faci sex cunel, macar fa-i cate o laba, sa il eliberezi tu de tensiunea sexuala. Asta e parerea mea personala si fiecare are dreptul sa aiba una diferita

| Aldutssss31 a răspuns:

Părinții tăi il cunosc? destul de ciudat ca in 2 ani si ceva nu ati facut nimic. Daca nu e virgin cel mai probabil se culca cu altele...

| username2468 explică (pentru Aldutssss31):

Ba nu, îl cunosc destul de bine și părinții la fel... nu e genul

| alekcsandru11 a răspuns:

2 ani fara nimic e cam mult..nu zic ca nu te asteapta ca daca il cunosti si stii ca te asteapta te asteapta dar sunt locuri in care o poti face si afara happy

| alekcsandru11 a răspuns:

Si nu cred ca parintii tai nu pleaca de loc de acasa. daca ai grija nu o sa afle

| username2468 explică (pentru alekcsandru11):

Ba pleacă, dar unde pleacă ei, nu stau mult și se întorc acasă, iar eu nu pot face în grabă din cauză că sunt...

| alekcsandru11 a răspuns (pentru username2468):

Am inteles, poate ar fi mai bine sa astepti pana faci 18 ani ca mai e putin si atunci faci ce vrei

| alekcsandru11 a răspuns (pentru username2468):

Si si parintii baiatului tot acasa toata ziua laughing) ghinion pe voi, poate puteti face oral