| stefania2011 a întrebat:

Eu si niste colege vrem sa facem o petrecere de Halloween la scoala.Ce decoratiuni sa facem? Dau funda!(scuze de categorie)

1 răspuns:
| ralu2 a răspuns:

Buna! bostani, chesti care te'ar putea speria.Se gasesc in magazinele mari decoratiuni pentru asemenea evenimente. Puteti face ca niste monstruleti sau sicrie sau orice de speriat din ghirlande/hartie creponata.Sa fie o atmosfera mai 'intunecata' si puteti pune cateva chestii fosforescente de speriat. Puteti face jocuri gen 'invelit in hartie igienica'.Sau pur si simplu planse.desene dar sa aiba culori foarte pronuntate.