| fakeheart1334 a întrebat:

Eu si cu prietenii mei vrem sa organizam o petrecere, dar ne cam lipseste imaginatia! Eu in primul rand nu am nicio idee ce costum sa port...ce fel de decoratiuni sa luam...
Am nevoie URGENT de:
-niste idei pentru costume
-idei pentru decoratiuni(ba chiar si cateva linkuri si imagini)
-idei de activitati; ce sa facem de halloween
-ba chiar si idei de mancaruri
P.S.Am nevoie si de cateva povesti de groaza

Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| smart01 a răspuns:

Daca e o petrecere intre prieteni, nu e absolut nevoie de niste costumatii foarte elaborate, mai bine sa va simtiti comod. Uite aici cateva tricouri de Halloween care ar merge de minune la un party: http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-femei/cadouri-halloween/
In rest, fiecare poate sa aduca filmul de groaza preferat si sa va uitati la ele, puteti sa va jucati adevar si provocare, sa faceti concurs cine spune cea mai tare poveste de groaza (cauta legende urbane pe internet, gasesti o multime de povesti) sau sa decorati impreuna dovleci de Halloween. Distractie placuta!

1 răspuns:
| InVisible99 a răspuns:

Cautati ma pe google halloween party si gasesti idei cu duiumu