| siminik54321 a întrebat:

Hei TPU as vrea sa fac o petrecere de halloween la mine acasa ce idei de decoratiuni mi-ati da plz cat mai repede cel mai bun rasp v-a primi fundabig grinDDDD repede...scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

Dovleci la care sa faci niste fete si in mijloc sa pui lumanari
poti face din hartie colorata diverse fete infricosatoare
sau pe un material sa pictezi un schelete ceva...

2 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Niste perdele negre sa acopere peretele iar pe perete sa fie niste leduri ca sa se vada prin perdea ca doi ochilaughingsi niste bostani cu o voce inauntrulaughingsa ai un topor la indemana sa iti speri prietenilaughing)

| ioanagazdac a răspuns:

Ciao! Găseşti şi aici câteva idei http://petreceri-pentru-copii.blogspot.com/......oween.html