| darkdaniel a întrebat:

Salut
am si eu o mica problema eu si cu prietena mea vrem sa facem sex amandoi fiind inca virgini, acum intrebarea mea este fiindca stiu de la alti ca este mai greu cu fetele virgine putem intretine relatii sexuale? si daca ati putea sa ma sfatuiti ce si cum as putea face sa fie mai bine
multumesc

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daniel e foarte important preludiu adica sarutari si sex oral parteneri tale tu find virgin desigur e greu pentru ca nu ai experiente dar poti invata am sasi trimit eu documentare, articole despre sex bine, imi spui te rog varstele voastre? ce anume ai terminat, daca luru, ea lucra, daca v-ati maturizat?

| ElenaSA a răspuns:

In primul rand sa va protejati si apoi sa fiti siguri ca vreti asta. In rest totul vine de la sine.

| darkdaniel explică (pentru ElenaSA):

O sa ne protejam, dar as vrea sa imi dati niste idei sau cv ce as putea face sa stiu ca o satifac pe ea chiar daca nu o sa fiu eu

| ElenaSA a răspuns:

Important este sa nu fii agresiv, sa nu te grabesti si sa incerci sa fii romantic.Doar este un moment unic pentru amandoi, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Daca tu esti major si ea minora ai grija.
Protejati-va, si ganditi-va bine deoarece este un pas foarte important in relatia voastra.Si nu este adevarat ca este mai greu.toate fetele sunt virgine la inceput.nu? Trebuie sa te comporti frumos cu ea si sa nu o bruschezi.I-ai si tu ceva frumos, spune-i ca este frumoasa.fa-i complimente si totul va fi ok.Totul vine de la sine.Succes!

| DENI1392000 a răspuns:

Cauta videoclipuri sau idei pe diferite site-uri

| AncutSsa96 a răspuns:

Pai depinde cum preferi fara prezervativ sau cu daca esti baiat destept poti face si fara...iar 2 la mana puneti si voi un film xxx si faceti la fel ca sa va vina mai usor happy