| tudor1998 a întrebat:

Eu si prietena mea voiam sa o facem pentru prima oara. Am inceput cu un preludiu bun. dar cand sa trecem mai departe, am obs ca eu "nu mai aveam cu ce". Cum sa fac sa am o erectie mai puternica? Oare si emotiile sa fie o cauza a pierderii erectiei? Multumesc.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal prietena ta ar fi trebuit sa treaca la resuscitarea prin sex oral a organului "mort" inainte de a incepe lupta. laughing Cauzele pot fi mai multe incepand cu lipsa de experienta, la alte motive diverse care pot fi; de natura psihica, mentala sau chiar fizica daca a/au existat o ejaculare cu putin timp in urma. big grin

| justintime a răspuns:

In timpul actului trebuie sa fii relaxat. Restul va veni de la sine.
Multa bafta!