| Vitalyz a întrebat:

Eu si prietena mea vrem sa facem sex,la ea este pentru prima data, e virgina.Am nevoie de niste sfaturi,cum sa o iau la inceput, cum sa o satisfac mai bine si sa o fac sa ajunga la orgasm.

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sa faci un preludiu lung, sa o exciti, sa folosesti protectie si mult lubrifiant.
Fii atent la gesturile si vorbele ei ca sa stii cand sa te opresti, ce sa faci etc.Si daca e virgina ea simte ce o incomodeaza si poate sa iti spuna daca e ceva in neanregula.

| Donsavas a răspuns:

Preludiul e cel mai important. Acorda i toată atenția! La început, nu o aduci la orgasm.

| Jo17 a răspuns:

Iubeste-o. Nu profita de virginitatea ei!

| Marcela2018 a răspuns:

Ar fi bine sa beti ceva vin inainte, apoi un preludiu cu atingeri si saruturi, apoi intri usor in ea si spre final ii dai tare, asa va ajunge la orgasm si va fi multumita de tine!

| Amarr a răspuns:

Linge-i păsărica cu multă pasiune și intră ușor la început și dă-i tare spre final, dacă vrei să-i oferi orgasm vaginal. Îți recomand să o faceți în 3, adică alături de un alt băiat, pentru un plus de extaz dar asta depinde doar de ea, adică dacă e dispusă la situații mai *extreme*winking