| ciara111 a întrebat:

am si eu o problema. de cand mi-am inceput viata sexuala, nu am avut numai o data un orgasm si asta doar prin masturbare, dar eu si prietenul meu, vrem sa am unul prin sex, si nu pot atinge unul nici cum, va rog sa imi dati niste sfaturi

3 răspunsuri:
| andra_5121 a răspuns:

Schimbati parteneru de sex!

| Liviu_2019 a răspuns:

Discutati unul cu celalat foarte mult spune-i ce iti place ce te excita, fa-l sa iti ofere preludiu mai lung. Si roaga-l spune-i sa iti faca sex oral ca unele fete doar asa ajung la orgasm. Nu sunt sigur ca te vor ajuta sfaturile mele dar merita sa incercati. Chestia e ca nu ai mentionat varsta care e destul de importanta.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apeleaza la un sexolog, aici sunt minori si detaliile explicit sexuale sunt interzise.
De altfel incercati amandoi si un psiholog, in multe cazuri problemele astea sunt de natura psihica.