| darkdragons a întrebat:

Buna TPU eu si prietenul meu avem 12 ani si cautam iubite add la vladucluj@yahoo.com aici ne puteti contacta pe aman2 suntem baieti de gasca si fffff glumeti si putem fii si romantici suntem cam din toate.,,,,,,,

7 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

La 12 ani numai iubire nu este, mai degraba vezi ce mai zice profesoara decat sa cauti *iubite* la anii tai. Este un sfat prietenesc daca doresti il accepti daca nu e problema ta, la revedere

| Rockart a răspuns:

Romantici la vârsta voastră? Mă îndoiesc că ştiţi ce înseamnă romantismul. Copii, vedeţi-vă de şcoală.

| CastraveteMurat a răspuns:

Go and kill yourself. big grin

| IoanaIoa88 a răspuns:

Mai bine va vedeti voi de scoala laughing)

| darkdragons explică:

laughing app suntem din cj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A-ti uitat ca a inceput scoala? Anunturile de tip matrimonial sint interzise pe TPU.Numai bine.

| torsi a răspuns:

Cam din toate numa p*** mica laughing. stati voi la scoala dupa aia mai vorbitiwinking