| Pamanteanul a întrebat:

Fetele vor băieți serioși sau băieți romantici și glumeți?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Silent vrea bărbați serioși când trebuie și glumeți în restul timpului, care o pot întreține și care sunt ocazional romanticiwinking

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Taci ca tu te uiți la desene copil de alocație happy
Silent o lucrat, are câțiva ani în cartea de munca tu furi curent degeaba, faci degeaba umbra pământului desene animate.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Altu care ma cunoaște mai bine decât mine...hai mai zi, sa aflu și eu lucruri noi despre mine.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Te cunosc bine curcubeu stai cuminte, mergi la munca, lasă TPU ca nu e pentru copii.
Și mai taci nu te mai baga în seama cu mine

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Baieti rai

| Violleta2022 a răspuns:

Prefer pe cei seriosi si romantici.
Glumetii m-au lasat intotdeauna rece, fiindca au un altfel de temperament, care nu m-au atras niciodata.
Bucura-te de prenatal, fa plimbari lungi prin parc, dar fara efort fizic, sa nu-ti declansezi nasterea prematura.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Unele vor prima varianta, altele a doua varianta. Nu cred ca exista o singura preferinta in acest sens.

| AndreeaWTS a răspuns:

Eu îi prefer pe cei inteligenți.
Că pot fi în toate felurile la momentul potrivit.