| ForeverWarrior a întrebat:

Fetelor ce fel de baieti preferati :smecheri si batausi, glumeti si indrazneti, timizi si romantici, cei care fac mult sport sau altfel?

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Inalti, frumosi, destepti, romantici si indrazneti, cu mult simt al umorului, dragastosi, politicosi si de ce nu, ascultatori, asta nu inseamna docili, ci doar sa asculte ceea ce trebuie...crezi ca exista asemenea specimene de baieti? Eu? Da! Dar sunt ca si capra neagra sau elanul tineresc...pe cale de disparitie!

| ForeverWarrior explică (pentru elena):

M-ai descris pe mine in afara de partea cu frumos si indraznet

| elena a răspuns:

Ai o frumusete interioara si o indrazneala ascunsa, sunt sigura...ma bucur ca ai calitatile enumerate de mine. Te rog, sa ramai asa! Toate si mai bune!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Toate vor baieti nu stiu de care dar una nu zice si "bogat". Poate ca e un gand ascuns.Toate gandesc asta! Sau ma rog, majoritatea.

| xxdd a răspuns:

Eu ii prefer pe cei mai linistiti, in nici un caz smecheri si batausi yawn...si glumeti, dar nu sa intreaca masura thinking Imi plac cei indrazneti, dar totusi nu foarte.hee hee si cei romantici sunt cei mai perfectilove struck

| NiceBrownEyes a răspuns:

Eu ii prefer pe cei sportivi:X:X:X: glumeti si indrazneti dar si romantici:X:X:X

| swagMeOutBitch a răspuns:

Ca ian somerhalderhee hee

| GaBytzuka a răspuns:

Nice brown eyse eu sunt baiat si mai descris perfectwinking