| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Eu si prietenul meu facem un an de relatie pe 27 Aprilie iar ziua lui e pe 2 Mai. Nu stiu ce cadou sa ii fac. Tin sa mentionez ca el mereu imi face cadouri. Are 21 de ani si este zodia taur. Va rog frumos sa ma ajutati cu niste idei.
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| fairytale a răspuns:

Poti sa-i faci un cadou personalizat daca inca nu i-ai facut o perna cu poza voastra un ursulet cu bluza cu poza voastra chiar o bluza personalizata o rama foto sau chiar un puzzle cu poza voastra.Iar pentru ziua lui tu stii cel mai bine ceea ce ii place si poti sa-i iei ceva ce isi doreste sau ii place si pe langa asta o cina romantica ar fi foarte frumos zic eu big grin I-ai o bratara de argint speciala personalizata cu numele lui sau data zilei lui de nastere sau ceva de imbracat mai frumos ori un ceas, portofel etc. Sper sa te fi ajutat! :*

| Hakuouki a răspuns (pentru fairytale):

Daca tu crezi ca pe orice baiat incanta o perna cu o poza, un ursulet, o bluza cu poza voastra (serios?). Poate sunt baieti care prefera asta, dar tu nu-l cunosti pe tip si daca are 21 de ani, tind sa cred ca nu ii plac (astea-s cadouri pe care sa le faci la 16-17 ani). corbul spune bine, tavaleste-l de pe 27 pana pe 2 in fiecare seara, daca se poate si ziua si ala-i cadoul perfect. Ori un ceas frumos, un parfum, sau daca este fan a ceva i-ai ceva legat de acel ceva, nu?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un dildo

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa i te oferi pe tine insati intr-un cadru intim. Un cadou perfect. Apreciat.De neuitat.

| suffarstar a răspuns:

Îi poți cumpăra un ceas frumos, sunt sigur că se va bucura.

| Otto2014 a răspuns:

Un parfum