| Danielita a întrebat:

Eu si prietenul meu ne-am certat acum o luna deoarece am auzit ca a facut o poza mai neobisnuita cu o fata. De cand ne-am certat el s-a combinat cu o fata dar din cate se vede nu prea tine la ea, si dupa o saptamana dupa ce au fost impreuna sau si certat pe motiv spune el ca era o relatie care nu avea viitor.Cand era impreuna cu acea fata ne certam merew dar de cand s-au despartit nu ne mai certam. Apropo am fost impreuna 7 luni. Ce credeti? Ar trebui sa ne impakam sau sa ramanem amici? Chiar daca el nu recunoaste eu stiu ca ma mai iubeste. Daca credety ca ar trebui sa ne impacam... cum sa facem asta? adica cum sa-i zic... fundita:X

5 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Categoric, despartiti. nu cred ca lumea e inca pregatita pentru voi doi impreunahee hee)

| ciresik80 a răspuns:

Eu cred ac ar trebui sa iti asculti inima si sa te gandesti bine daca te merita sa va impacati pentru ca daca te iubea nu s-ar fi grabit sa te inlocuiasca, eu in locul tau nu m-as impaca cu un tip care ar fi procedat ca prietenul tau dar este decizia ta asculta-ti inima si fa cum este mai bine pentru tine.

| iloveunicorns a răspuns:

Sfat : Du-te la televizor, la scooby doo rolling on the floor.

| Zoey4 a răspuns:

Vreau sa vad pozawaiting

| deedee9 a răspuns:

Buna.Sper sa-ti fiu de ajutor.Si eu m-am despartit de prietenul meu, iar apoi dupa vreo saptamana el s-a combinat cu alta fata.N-a stat mult cu ea, vreo 2 saptamani, iar acum a inceput sa se bage din nou in seama cu mine.Parerea mea este ca tine la tine si in timpul in care ati fost despartiti a incercat sa te inlocuiasca, dar n-a reusit si acum incearca sa-ti dea silinta sa nu va mai certati si sa fiti din nou impreunahappy